09:00 – 17:00

E - R

Tallinn

Laki 25-441

+372 555 490 24

Tere tulemast Earn and Investi kodulehele!
  • en
  • ru
  • et

09:00 – 17:00

E - R

Tallinn

Laki 25-441

+372 555 490 24

Meist

Firmast

Meie investeerimiseksperdid hindavad pidevalt parimaid viise panna teie raha tööle. Meie portfellid on täiesti likviidsed ja te saate oma raha kätte igal ajal. See on see, mis eristab meid konkurentidest.

Andrei Zagamula - finantsekspert

Andrei on firma Earn and Invest kaasasutaja ning vastutab finantsplaneerimise, maksunduse ja investeerimisprojektide hindamise eest. Viimase 10 aasta jooksul töötas Andrei rahvusvahelises ehitusäris Leonhard Weiss Baltic Groupi tipptasemel finantsametnikuna. Rahvusvaheline kogemus, sealhulgas Venemaal, Balti riikides ja Skandinaavias aitab paremini mõista erinevate projektide realiseerimise riske ja võimalusi.

Tallinna Tehnikaülikoolis omandatud magistrikraad raamatupidamise ja ettevõtte rahanduse alal on hariduslik alus, mis aitab paremini mõista investeerimisprojektide põhimõtteid ja hinnata iga projekti lisaväärtust investori jaoks.

Aleksei Meršin – kinnisvara ja turunduse ekspert

Alekseil on 12-aastane kogemus aktiivse müügi ja turunduse nõustamisel ehituse ja kinnisvara valdkonnas ning 5 aastat kogemust turustamise juhtpositsioonil Hilti filiaalis Baltikumis. Tema roll selles projektis on teadmised kinnisvara kohta ning firma Earn and Invest äritegevuse edendamine. Väljapaistvad teadmised kinnisvarasse investeerimise valdkonnas tagavad iga investeeringu kasumlikkuse.

Ma investeerin kinnisvarasse, kuna kinnisvara väärtus on pikemas perspektiivis turvaline ja pakub korralikku tootlust. Minu moto on „anda lisaväärtust klientidele läbi professionaalse teeninduse ja nõustamise“.

Missioon

Anda investorile võimalus pikaajaliseks investeeringuks kinnisvara üüriturul, et saavutada investeeringu suur tootlikkus „väiksema riskiga valdkonnas“. Koondades investeeringute raha kokku saame arendada üüriturgu ja suurendada „mugava elukeskkonna“ kättesaadavust üürnike jaoks.

Visioon

Kompetentse meeskonna abil saavutada suur investeeringutulu ning seada sisse uued standardid kinnisvara üüriturul, pakkudes juurdepääsu mugavale elukeskkonnale.

Top